1.Nahtlos Schaummatratz
D'Formmatratz vum elektresche gynäkologeschen Untersuchungsdësch benotzt déi neist nahtlos Schaumtechnologie, déi de Komfort fir d'Patientin däitlech verbessert.
2.Korrosiounsbeständegt Material
All Ofdeckunge vum elektresche gynäkologeschen Untersuchungsdësch si aus héichwäertege Materialien hiergestallt, déi korrosiounsbeständeg, einfach ze botzen an ze desinfizéieren sinn.
3. Foussschalter
Equipéiert mat engem Foussschalter, kontrolléiert flexibel déi verschidde Beweegunge vum obstetreschen Untersuchungsdësch.
4.Villfälteg Accessoiren
Nieft der Standard-Schëllerstëtz sinn och optional Schëllergurten, Grëffer, Beenstëtzen, Beenpedalen, en Offallbecken, eng gynäkologesch Untersuchungsluucht oder en Dokterstull verfügbar.
Parameteren
| ModellArtikel | FD-G-1 Elektresch gynäkologesch Ënnersichungsdësch |
| Längt a Breet | 1800mm * 550mm |
| Héicht (erop an erof) | 950mm / 680mm |
| Trendelenburg / Ëmgedréint Trendelenburg | 14°/ 17° |
| Réckplack (uewen an ënnen) | 60°/10° |
| Elektromotorsystem | Jiecang |
| Spannung | 220V/110V |
| Frequenz | 50Hz / 60Hz |
| Leeschtungsfäegkeet | 1,0 kW |
| Batterie | Jo |
| Matratz | Nahtlos Matratz |
| Haaptmaterial | ABS |
| Maximal Ladekapazitéit | 150 kg |
| Garantie | 1 Joer |
SStandardAccessoiren
| Nee. | Numm | Quantitéiten |
| 1 | Aarmënnerstëtzung | 1 Puer |
| 2 | Beenplack | 1 Set |
| 3 | Matratz | 1 Set |
| 4 | Grëff | 1 Puer |
| 5 | Foussschalter | 1 Set |