Den TY manuellen Operatiounsdësch ass gëeegent fir Thorax- a Bauchchirurgie, HNO, Gebuertshëllef a Gynäkologie, Urologie an Orthopädie, etc.
De Kader, d'Sail an d'Basis sinn aus Edelstol, einfach ze botzen a korrosiounsbeständeg.
Den mechaneschen Operatiounsdësch gëtt mat enger Pedal-Uelegpompel gehuewen an erofgesat, déi roueg leeft a sécher an zouverlässeg ass. All aner Beweegunge ginn duerch mechanesch Getrieber bedriwwen.
Dësen hydrauleschen Operatiounsdësch erfuerdert datt d'Beenplack erofgeklappt, abduzéiert an ofnehmbar ass, an datt en einfach agestallt ka ginn. En huet eng T-fërmeg Basis.
1.Rotatiounsfunktioun
Den manuellen Operatiounsdësch kann ëm 360° gedréit ginn, d'Dokteren kënnen den Wénkel jee no hirer Haltung während der Operatioun upassen, wat de Betribsraum während der Operatioun däitlech erhéicht. (Optional)
2.Schnellwiessel op Flexpositioun
Den Operatiounsdësch brauch 200°Virsprong (Flektioun) op der Dëschuewerfläch gläichzäiteg andeems de Grëff bedéngt gëtt, deen d'Lendebréckfunktioun ka benotzen.
3. Duebelschicht-Dëschplack
D'Dëschplack erfuerdert eng duebelschichteg Komposit-Dëschplack, e niddrege Röntgenabsorptiounskoeffizient an en High-Definition-Perspektiveffekt.
4. Material aus Edelstol
De Kader, d'Basis, d'Hiefsail an d'Haaptgetriebestruktur sinn all aus Edelstol 304 gemaach, deen einfach ze botzen a schrubben ass, Säure- a Korrosiounsbeständeg ass, sou datt et ni roscht.
5. Hydraulesch an manuell Astellung
D'Hiewen an d'Senken vum hydrauleschen Operatiounsdësch gëtt vum Pedal-Uelegpompeltyp benotzt, deen ouni Problemer leeft, sécher a verlässlech ass. All aner Beweegunge ginn iwwer de mechanesche Getriebekapp bedriwwen.
PParameter
| Modellartikel | TY manuellen Operatiounsdësch |
| Längt a Breet | 2020mm * 500mm |
| Héicht (erop an erof) | 1010mm/ 760mm |
| Kappplack (erop an erof) | 45°/70° |
| Réckplack (uewen an ënnen) | 75°/ 15° |
| Beenplack (erop /erof / no baussen) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ëmgekéierte Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Lateral Neigung (Lénks a Riets) | 20°/ 20° |
| Nierbréckerhéijung | ≥110mm |
| Matratz | Memory Matratz |
| Haaptmaterial | 304 Edelstahl |
| Maximal Ladekapazitéit | 200 kg |
| Garantie | 1 Joer |
SStandard Accessoiren
| Nee. | Numm | Quantitéiten |
| 1 | Anästhesie-Bildschierm | 1 Stéck |
| 2 | Kierperënnerstëtzung | 1 Puer |
| 3 | Aarmënnerstëtzung | 1 Puer |
| 4 | Schëllerstütze | 1 Puer |
| 5 | Knéikrück | 1 Puer |
| 6 | Befestigungsklemme | 1 Set |
| 7 | Matratz | 1 Set |