Den hydrauleschen Operatiounsdësch TS ass gëeegent fir Thorax- a Bauchchirurgie, HNO, Gebuertshëllef a Gynäkologie, Urologie an Orthopädie, etc.
Am Géigesaz zum allgemenge manuellen Operatiounsdësch benotze mir en hydraulescht Hebesystem an eng Gasfeder fir d'Réck- a Beenplacken unzepassen. Sou ass den Upassungsprozess souwuel roueg wéi och bequem.
Déi Y-fërmeg Basis gëtt benotzt fir eng méi héich Stabilitéit a fräie Raum ze garantéieren, sou datt d'Medizinescht Personal de Patient op Null Distanz uschléissen kann.
Den Design vun de grousse Rieder mécht et och Anti-Vibratioun an Dekompressioun während der Bewegung.
1. Fortgeschrattene Memory-Schaum
D'Uewerflächenmaterial vum hydrauleschen Operatiounsdësch ass flammhemmend an antistatesch. Déi geformt Polyurethan (PU) Matratz ass einfach ze botzen an huet eng laang Liewensdauer.
2. Agebaute Nierbréck.
Setzt e Grëff an dat entspriechend Lach, dréit de Grëff a bréngt d'Taillebréck an déi gewënscht Positioun erop oder erof, da zitt de Grëff eraus. Fir den hydrauleschen Operatiounsdësch vum TS ass d'Héicht vun der Taillebréck iwwer 100 mm.
3. ImportéiertHydrauleschSSystem
Importéiert hydraulescht System aus Amerika mécht d'Bewegung vum manuelle Betribsdësch stabil a séier.
4. EngnéngulärAUpassungenwmatGas SPréng
Souwuel d'Gelenker vun der Réckplack wéi och vun der Beenplack vum hydrauleschen Operatiounsdësch TS si mat Gasfederzylinder-Tragstrukturen ausgestatt, déi verschidden Astellungen sanft, roueg a vibratiounsfräi erméiglechen, wärend se d'Gelenkstruktur effektiv schützen an de Patient virum Fallen verhënneren.
5. L.méi grouss Caster Design
D'Basis vum mechaneschen hydrauleschen Operatiounsdësch ass mat grousse Rollen (Duerchmiesser≥100mm), wat flexibel ze beweegen ass. D'Rieder hiewen sech beim Bremsen, de Bettbasis ass a festem Kontakt mam Buedem, an d'Stabilitéit ass gutt.
PParameter
| Modellartikel | TS hydrauleschen Operatiounsdësch |
| Längt a Breet | 2050mm * 500mm |
| Héicht (erop an erof) | 890mm/ 690mm |
| Kappplack (erop an erof) | 60°/60° |
| Réckplack (uewen an ënnen) | 75°/ 15° |
| Beenplack (erop /erof / no baussen) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ëmgekéierte Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Lateral Neigung (Lénks a Riets) | 20°/ 20° |
| Nierbréckerhéijung | ≥110mm |
| Matratz | Memory Matratz |
| Haaptmaterial | 304 Edelstahl |
| Maximal Ladekapazitéit | 200 kg |
| Garantie | 1 Joer |
SStandard Accessoiren
| Nee. | Numm | Quantitéiten |
| 1 | Anästhesie-Bildschierm | 1 Stéck |
| 2 | Kierperënnerstëtzung | 1 Puer |
| 3 | Aarmënnerstëtzung | 1 Puer |
| 4 | Schëllerstütze | 1 Puer |
| 5 | Knéikrück | 1 Puer |
| 6 | Befestigungsklemme | 1 Set |
| 7 | Matratz | 1 Set |
| 8 | Kierperriem | 1 Set |