Den TS-1 mechaneschen Operatiounsdësch ass aus Edelstol gemaach, deen eng héich mechanesch Stäerkt, Korrosiounsbeständegkeet an einfach Reinigung huet.
Ajustéiert d'Héicht vun der Bettuewerfläch mat hydrauleschen Undriff, an ajustéiert de Wénkel vun der hënneschter Beenplack mat aneren Hëllefsmëttelen.
Den T-fërmegen Ënnerdeel vum hydrauleschen Operatiounsdësch ass stabil a kann Dokteren, déi laang Zäit schaffen, och genuch Beenraum ginn.
Et gëtt zwou Méiglechkeeten: eng integral Beenplack an eng gedeelt Beenplack, gëeegent fir Leit mat ënnerschiddleche Konsumentenbedürfnisser.
1.T-Basis
Déi ergonomesch T-fërmeg Basis vum manuellen Operatiounsdësch huet net nëmmen eng gutt Stabilitéit a flexibel Bewegung, mä bitt den Dokteren och genuch Beenraum fir d'Middegkeet bei laangfristeger Aarbecht ze reduzéieren.
2.Agebaute Nierbréck
Déi agebaute Lendebréck kann ëm 110 mm eropgoen, wat praktesch fir Dokteren ass fir Nierenoperatiounen duerchzeféieren.
3. Verschidden Accessoiren
Zu den Standardaccessoiren gehéieren Schëllerstütz, Schëllerstütz, Kierperstütz, Anästhesieschutz a Beenstütz fir verschidden Operatiounen ze erliichteren.
4. Hydraulescht Héichtesystem
Et ass hydraulesch ugedriwwen, an d'Héicht vun der mechanescher Operatiounsdëschfläch gëtt mam Fousspedal ugepasst. Et leeft sanft a roueg. Et kann normal funktionéieren, och wann de Stroum ausgefall ass. Fir Beräicher mat onstabiler Elektrizitéit kënnen hydraulesch Operatiounsdëscher gewielt ginn.
5.Integral Beenplack oder Split Beenplack
Et gëtt eng einfach Versioun vun der Gesamtbeenplack, de Präis ass gënschteg. Et gëtt och eng gedeelt Beenplack, déi no uewen an no ënnen verstellbar ass, a kann no baussen ausgebaut ginn, fir verschidden Operatiounen un den ënneschte Glieder ze erliichteren.
PParameter
| Modellartikel | TS-1 Mechaneschen Operatiounsdësch |
| Längt a Breet | 1980mm * 500mm |
| Héicht (erop an erof) | 950mm/ 750mm |
| Kappplack (erop an erof) | 45°/ 90° |
| Réckplack (uewen an ënnen) | 75°/ 30° |
| Beenplack (erop /erof / no baussen) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ëmgekéierte Trendelenburg | 20°/ 30° |
| Lateral Neigung (Lénks a Riets) | 20°/ 20° |
| Nierbréckerhéijung | ≥110mm |
| Matratz | Memory Matratz |
| Haaptmaterial | 304 Edelstahl |
| Maximal Ladekapazitéit | 200 kg |
| Garantie | 1 Joer |
SStandard Accessoiren
| Nee. | Numm | Quantitéiten |
| 1 | Anästhesie-Bildschierm | 1 Stéck |
| 2 | Kierperënnerstëtzung | 1 Puer |
| 3 | Aarmënnerstëtzung | 1 Puer |
| 4 | Schëllerstütze | 1 Puer |
| 5 | Knéikrück | 1 Puer |
| 6 | Befestigungsklemme | 1 Set |
| 7 | Matratz | 1 Set |