Den TF hydrauleschen Operatiounsdësch fir gynäkologesch Zwecker, de Kierper, d'Sail an d'Basis sinn all aus Edelstol gemaach, mat héijer mechanescher Festigkeit, Korrosiounsbeständegkeet, an ass gëeegent fir d'Botzen an d'Desinfektioun.
Dësen hydrauleschen Operatiounsdësch fir gynäkologesch Zwecker kënnt standardméisseg mat enger Schëllerstëtz, engem Schëllergurt, engem Grëff, enger Beenstëtz a Pedallen, engem Dreckbecken mat engem Seif an enger optionaler gynäkologescher Untersuchungsluucht.
D'Héicht vum hydrauleschen Operatiounsdësch fir gynäkologesch Betreiung kann mat Pedale verstellbar sinn, an d'Kippung vum Bett kann duerch d'Réckelen vum Grëff ugepasst ginn.
Wann d'Brems getrëppelt gëtt, gëtt déi fix Basis um Buedem vum Bett erofgesat, wat d'Kontaktfläch mam Buedem erhéicht an d'Stabilitéit vum Bett garantéiert.
Et gëtt wäit verbreet an der Gynäkologie, Gebuertshëllef, Urologie an Anorektalchirurgie benotzt.
1. Edelstahlmaterial
Den Haaptkierper, d'Säitegitter, d'Hiefsail an d'Basis vum hydrauleschen Operatiounsdësch fir gynäkologesch Zwecker sinn aus héichwäertegem Edelstol 304 gemaach, mat héijer mechanescher Festigkeit, Korrosiounsbeständegkeet an einfacher Reinigung.
2. Breet Dëschfläch
D'Breet vun der Uewerfläch vum hydrauleschen gynäkologeschen Operatiounsdësch kann 600 mm erreechen, wat ganz gëeegent fir Leit mat engem spezifesche Kierpertyp ass a Komfort verbessert.
3. Villfälteg Accessoiren
Nieft der Standard-Schëllerstëtz sinn och Schëllergurten, Grëffer, Beenstëtzen, Beenpedalen, Offallbecken a gynäkologesch Untersuchungsluucht optional verfügbar.
4. Eenzegaartege fixe Fouss
Eenzegaarteg fix Fouss vum Operatiounsdësch erhéicht d'Kontaktfläch mam Buedem a garantéiert d'Stabilitéit vun der hydraulescher Gynäkologie.
Parameteren
| Modellartikel | TF hydraulesch gynäkologesch Operatiounsdësch |
| Längt a Breet | 1800mm * 600mm |
| Héicht (erop an erof) | 900mm / 680mm |
| Trendelenburg/Ëmgekéierte Trendelenburg | 8°/ 20° |
| Réckplack (uewen an ënnen) | 70°/ 11° |
| Spannung | 220V/110V |
| Frequenz | 50Hz / 60Hz |
| Matratz | Nahtlos Matratz |
| Haaptmaterial | 304 Edelstahl |
| Maximal Ladekapazitéit | 173 kg |
| Garantie | 1 Joer |
SStandardAccessoiren
| Nee. | Numm | Quantitéiten |
| 1 | Aarmënnerstëtzung | 1 Puer |
| 2 | Grëff | 1 Puer |
| 3 | Beenplack | 1 Stéck |
| 4 | Matratz | 1 Set |
| 5 | Offallbecken | 1 Stéck |
| 6 | Befestigungsklemme | 1 Puer |
| 7 | Knéikrück | 1 Puer |
| 8 | Pedal | 1 Puer |