Dësen elektrohydrauleschen Operatiounsdësch ass a 5 Deeler opgedeelt: Kappdeel, Réckdeel, Gesässdeel an zwou trennbar Beensektiounen.
Héich Liichttransmissiounsfasermaterial plus 340 mm horizontal Verschiebung garantéiert kee blanne Fleck beim Röntgenscannen.
Dësen elektrohydrauleschen Operatiounsdësch ass mat engem duebele Kontrollsystem ausgestatt, fir e problemfräie Betrib ze garantéieren.
Et kann mat engem multifunktionelle Kappgestell an engem orthopädeschen Traktiounsgestell ausgestatt ginn.
Eng Knäppche-Reset-Funktioun kann déi ursprénglech horizontal Positioun erëm hierstellen. Eng Knäppche-Flexioun an Réckwärtsflexioun, elektresch Beenbrettfunktioun, spuert vill Zäit.
Et ass gëeegent fir verschidde Chirurgie, wéi Bauchchirurgie, Gebuertshëllef, Gynäkologie, HNO, Urologie, Anorektal an Orthopädie, etc.
1.Méi laang a méi breet Dëschfläch
D'Längt vun der elektrohydraulescher Operatiounsdëschfläch kann 2180 mm erreechen, an d'Breet kann 550 mm erreechen, wat fir d'Besoine vu verschiddene spezielle Gruppen gëeegent ass a kann de Patient och méi bequem maachen.
2. Duebelt Kontrollsystem
Den elektrohydrauleschen Operatiounsdësch ass mat engem Duebelsystem vun der Haaptsteierung/Hëllefssteierung ausgestatt, fir e problemfräie Betrib ze garantéieren.
3. Flex & Re-flex & Een Knäppchen Reset
Een-Knäppchen-Reset-Funktioun, kann déi ursprénglech horizontal Positioun restauréieren, One-Knäppchen-Flexioun an Réckwärtsflexioun
4. Optional elektresch ugepasst Beenplack
Den modulare Steckdosendesign vun der Beenplack kann d'Beenplack elektresch astellen, wat d'Zäit fir d'Positioun unzepassen däitlech spuert.
5. agebaute nofëllbar Batterie
Den elektresch-hydrauleschen Operatiounsdësch TDY-Y-2 ass mat enger héichperformanter nofëllbarer Batterie ausgestatt, déi de Besoin vu 50 Operatiounen erfëlle kann. Gläichzäiteg huet en eng Wiesselstroumversuergung fir elektresch Energie ze liwweren, fir maximal Sécherheet ze garantéieren.
PParameter
| ModellArtikel | TDY-Y-2 Elektrohydrauleschen Operatiounsdësch |
| Längt a Breet | 2170mm*550mm |
| Héicht (erop an erof) | 1100mm/ 690mm |
| Kappplack (Uewen/Ënnen/Flexibel) | 45°/ 90°/ 40° |
| Réckplack (uewen an ënnen) | 85°/ 40° |
| Beenplack (erop /erof / no baussen) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ëmgekéierte Trendelenburg | 30°/ 30° |
| Lateral Neigung (Lénks a Riets) | 20°/ 20° |
| Nierbréckerhéijung | 100mm |
| Horizontalen Rutschen | 350mm |
| Nullpositioun | Een Knäppchen, Standard |
| Flexioun/ Reflexioun | Kombinatiounsoperatioun |
| Röntgenplat | Optional |
| Kontrollpanel | Standard |
| Noutstoppknäppchen | Standard |
| Elektromotorsystem | Chaoger aus Taiwan |
| Spannung | 220V/110V |
| Frequenz | 50Hz / 60Hz |
| Leeschtungsfäegkeet | 1,0 kW |
| Batterie | Jo |
| Matratz | Memory Matratz |
| Haaptmaterial | 304 Edelstahl |
| Maximal Ladekapazitéit | 300 kg / 350 kg |
| Garantie | 1 Joer |
AAccessoiren
| Nee. | Numm | Quantitéiten |
| 1 | Anästhesie-Bildschierm | 1 Stéck |
| 2 | Kierperënnerstëtzung | 1 Puer |
| 3 | Aarmënnerstëtzung | 1 Puer |
| 4 | Schëllerënnerstëtzung | 1 Puer |
| 5 | Beenënnerstëtzung | 1 Puer |
| 6 | Nierbréckgrëff | 1 Stéck |
| 7 | Matratz | 1 Set |
| 8 | Befestigungsklemme | 8 Stécker |
| 9 | Laang Befestigungsklemme | 1 Puer |
| 10 | Fernbedienung | 1 Stéck |
| 11 | Stroumleitung | 1 Stéck |
| 12 | Hydraulikueleg | 1 Uelegkanne |