Den TDY-Y-1elektreschen hydrauleschen Operatiounsdësch benotzt eng elektresch importéiert hydraulesch Transmissiounsstruktur, déi déi traditionell elektresch Stossstangentransmissiounstechnologie ersetzt.
D'Positiounsanpassung ass méi präzis, d'Beweegungsgeschwindegkeet ass méi gläichméisseg a stabil, an d'Leeschtung ass zouverlässeg an haltbar.
Déi Y-fërmeg Basis garantéiert Stabilitéit a genuch Plaz fir d'Been.
D'Translatiounsfunktioun an d'duerchsichteg Bettbrett, ausgestatt mat engem C-Aarm, kënnen eng Röntgenscannung vum ganze Kierper duerchféieren.
Dat duebelt Kontrollsystem ass, zousätzlech zu der Handfernbedienung, mat engem Noutkontrollsystem fir d'Sail ausgestatt. D'Een-Knäppchen-Reset-Funktioun suergt fir eng effizient Aarbecht vum Dokter.
Dësen elektrohydrauleschen integréierten Operatiounsdësch ass gëeegent fir verschidde Chirurgie, wéi Bauchchirurgie, Gebuertshëllef, Gynäkologie, HNO, Urologie, Anorektal- an Orthopädie, etc.
1.Duebelt Kontrollsystem
Den TDY-Y-1 elektresch-hydrauleschen Operatiounsdësch huet duebel Kontrollmethoden, eng ass e verkabelte Controller mat enger automatescher Niveau-Reset-Funktioun mat engem Knäppchen. An déi aner ass e Sailen-Noutkontrollsystem. Zwee Sätz vun onofhängege Betribssystemer mat der selwechter Funktioun garantéieren, datt den Noutkontrollsystem weiderhin zouverlässeg funktionéiere kann, wann de verkabelte Controller ausfällt, wat de séchere Gebrauch vum Operatiounsdësch garantéiert.
2. Verfügbar fir Röntgenscannen
D'Dëschplack vum elektresch-hydrauleschen OP-Dësch kann Röntgenstralen duerchloossen, an eng Führungsschinn ass op der Ënnersäit vum Dësch installéiert fir Röntgenfilmkëschten ze transportéieren.
3. Kompatibel mat C-Barm
Den elektreschen horizontalen Bewegungsschlag ass 340 mm, wat e präzise a praktesche Positionéierungsraum fir den C-Aarm bitt, a kann de ganze Kierper Röntgenopnahmen duerchféieren, ouni de Patient ze beweegen.
4. Opluedbar Batterien
Den TDY-Y-1 elektresch-hydrauleschen Operatiounsdësch ass mat héichperformante nofëllbare Batterien ausgestatt, déi de Besoin vun ≥50 Operatiounen erfëllen, sou datt en ouni extern Stroumversuergung funktionéiert. Déi nofëllbar Batterie brauch keng Ënnerhalt a kann laang benotzt ginn. Gläichzäiteg kann AC-Stroum benotzt ginn fir elektresch Energie ze liwweren, fir maximal Sécherheet ze garantéieren.
5.One-KnäppchenREsetFUnktioun
Déi nei One-Knäppchen-Reset-Funktioun vereinfacht déi komplizéiert Operatiounen
Parameteren
| Modellartikel | TDY-Y-1 Elektresch-hydrauleschen Operatiounsdësch |
| Längt a Breet | 1960mm * 500mm |
| Héicht (erop an erof) | 1090mm / 690mm |
| Kappplack (Uewen / Erof / Flexibel) | 60°/ 85°/ 0° |
| Réckplack (uewen an ënnen) | 85°/ 40° |
| Beenplack (erop /erof / no baussen) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ëmgekéierte Trendelenburg | 28°/ 28° |
| Lateral Neigung (Lénks a Riets) | 18°/ 18° |
| Nierbréckerhéijung | 100mm |
| Horizontalen Rutschen | 340mm |
| Nullpositioun | Een Knäppchen, Standard |
| Flexioun/ Reflexioun | Kombinatiounsoperatioun |
| Röntgenplat | Optional |
| Kontrollpanel | optional |
| Noutstoppknäppchen | Optional |
| Elektromotorsystem | Chaoger aus Taiwan |
| Spannung | 220V/110V |
| Frequenz | 50Hz / 60Hz |
| Leeschtungsfäegkeet | 1,0 kW |
| Batterie | Jo |
| Matratz | Memory Matratz |
| Haaptmaterial | 304 Edelstahl |
| Maximal Ladekapazitéit | 250 kg / 300 kg |
| Garantie | 1 Joer |
SStandard Accessoiren
| Nee. | Numm | Quantitéiten |
| 1 | Anästhesie-Bildschierm | 1 Stéck |
| 2 | Kierperënnerstëtzung | 1 Puer |
| 3 | Aarmënnerstëtzung | 1 Puer |
| 4 | Schëllerënnerstëtzung | 1 Puer |
| 5 | Beenënnerstëtzung | 1 Puer |
| 6 | Foussplack | 1 Puer |
| 7 | Nierbréckgrëff | 1 Stéck |
| 8 | Matratz | 1 Set |
| 9 | Befestigungsklemme | 8 Stécker |
| 10 | Fernbedienung | 1 Stéck |
| 11 | Stroumleitung | 1 Stéck |
| 12 | Hydraulikueleg | 1 Uelegkanne |