All Deckel sinn aus 304 Edelstol gemaach, einfach ze botzen an ze desinfizéieren.
Fasermaterial mat héijer Liichttransmissioun ass gëeegent fir Röntgenbestrahlung.
Den verbreeten Matratzdesign erlaabt et de Patienten, méi bequem um Operatiounsdësch ze leien.
Den elektrohydrauleschen Operatiounsdësch TDY-G-1 benotzt en fortgeschrattent hydraulescht Kontrollsystem, zouverlässeg elektromagnetesch Ventiler an Uelegpompelen aus Taiwan, fir eng roueg a stabil Leeschtung ze garantéieren.
1.Uultra-niddregPPositioun
Déi niddregst Héicht vun dësem elektrohydrauleschen OP-Dësch kann op 520 mm agestallt ginn, ganz gëeegent fir Gehir- an Aenchirurgie. Déi ofnehmbar Kappplack kann den Asaz vum Operatiounsdësch mam Schneidkapprahmen gerecht ginn.
2. Duebel Gelenkkopfplack
Déi duebelgelenk Kappplack vun dësem elektresch-hydrauleschen OP-Dësch kann d'Héicht vum Kappbrett fräi astellen, sou datt de Patient e komfortablen Kappwénkel huet wann hien Operatiounen a verschiddene Positiounen ausféiert.
3.Built-an der NierBGrat
Déi agebaute Nierbréck ass aus héichfestegem PMMA-Material gemaach, erreecht séier verschidde Positiounen a spuert däitlech d'Betribszäit.
4. agebaute nofëllbar Batterie
Et ass mat enger héichperformanter nofëllbarer Batterie ausgestatt, déi de Besoin vu 50 Operatiounen erfëlle kann. Gläichzäiteg huet et eng Wiesselstroumversuergung fir elektresch Energie ze liwweren, fir maximal Sécherheet ze garantéieren.
5. Mechanesch Bremsen
Mechanesch Pedalbremsen si méi séier, praktesch, sécher a zouverlässeg
PParameter
| Modellartikel | TDY-G-1 Elektresch-hydraulesch OP-Dësch |
| Längt a Breet | 2080mm * 550mm |
| Héicht (erop an erof) | 820mm / 520mm |
| Kappplack (erop an erof) | 45°/ 90° |
| Réckplack (uewen an ënnen) | 80°/ 20° |
| Beenplack (erop /erof / no baussen) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ëmgekéierte Trendelenburg | 20°/ 20° |
| Lateral Neigung (Lénks a Riets) | 15°/ 15° |
| Nierbréckerhéijung | 110mm |
| Elektromotorsystem | Chaoger aus Taiwan |
| Spannung | 220V/110V |
| Frequenz | 50Hz / 60Hz |
| Leeschtungsfäegkeet | 1,0 kW |
| Batterie | Jo |
| Matratz | Memory Matratz |
| Haaptmaterial | 304 Edelstahl |
| Maximal Ladekapazitéit | 200 kg |
| Garantie | 1 Joer |
SStandard Accessoiren
| Nee. | Numm | Quantitéiten |
| 1 | Anästhesie-Bildschierm | 1 Stéck |
| 2 | Kierperënnerstëtzung | 1 Puer |
| 3 | Aarmënnerstëtzung | 1 Puer |
| 4 | Schëllerënnerstëtzung | 1 Puer |
| 5 | Beenënnerstëtzung | 1 Puer |
| 6 | Foussënnerstëtzung | 1 Puer |
| 7 | Nierbréckgrëff | 1 Stéck |
| 8 | Laang Befestigungsklemme | 1 Puer |
| 9 | Befestigungsklemme | 8 Stécker |
| 10 | Fernbedienung | 1 Stéck |
| 11 | Stroumleitung | 1 Stéck |
| 12 | Pedal | 1 Puer |