Den TDY-2 mobile Operatiounsdësch huet e Bett a Sail aus komplett 304 Edelstol, einfach ze botzen an verschmotzungsfräi.
D'Dëschfläch ass a 5 Deeler opgedeelt: de Kappdeel, de Réckdeel, den Hënnerdeel an zwou ofnehmbar Beensektiounen.
Den TDY-2 mobile Operatiounsdësch kann iwwer eng Distanz vun 340 mm transléiert ginn, wat eng gutt Perspektivfläch fir de C-Barm während der Operatioun bitt, a kann mat Röntgenfilmkëschte benotzt ginn.
Duebelgelenk Kappbrett, verstellbar Beenbrett duerch Gasfeder. Benotzt geräuschlos däitsch Markenrollen. Et gëtt och een-Knäppchen-Reset, een-Knäppchen-Schnallen an Anti-Schnallen-Funktiounen sinn optional.
Dësen multifunktionellen elektreschen Operatiounsdësch ass gëeegent fir verschidde Chirurgie, wéi Bauchchirurgie, Gebuertshëllef, Gynäkologie, HNO, Urologie, Anorektal- an Orthopädie, etc.
1.Duebel Gelenkkopfplack
Déi duebelgelenk Kappplack vun dësem elektreschen Operatiounsdësch kann d'Héicht vum Kappbrett fräi astellen, sou datt de Patient e komfortablen Kappwénkel huet wann hien Operatiounen a verschiddene Positiounen duerchféiert.
2. Beenplack kann elektresch kontrolléiert oder Gasfederkontrolléiert sinn
D'Beenplack kann iwwer eng Gasfieder gesteiert ginn oder op elektresch gesteiert ginn.
3. Optional Duebelkontrollsystem
De Handcontroller an déi optional Panelsteierung bidden duebele Schutz fir Chirurgie.
4.Grouss Rollen
Importéiert däitsch TENTE-Rollen, verschleißbeständeg a roueg.
5. Agebaute nofëllbar Batterie
Den elektreschen Operatiounsdësch TDY-2 ass mat enger héichperformanter nofëllbarer Batterie ausgestatt, déi de Besoin vu 50 Operatiounen erfëlle kann. Gläichzäiteg huet en eng Wiesselstroumversuergung fir elektresch Energie ze liwweren an maximal Sécherheet ze garantéieren.
6.Méi optional Wiel
Optional Een-Knäppchen-Reset, positiv Flexioun a Réckwärtsflexiounsfunktioun.
PParameter:
| ModellArtikel | TDY -2 Mobil elektresch Operatiounsdësch |
| Längt a Breet | 2100mm * 550mm |
| Héicht (erop an erof) | 1000mm/ 700mm |
| Kappplack (erop an erof) | 45° 90° |
| Réckplack (uewen an ënnen) | 90°/ 17° |
| Beenplack (erop /erof / no baussen) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ëmgekéierte Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Lateral Neigung (Lénks a Riets) | 15°/ 15° |
| Nierbréckerhéijung | ≥110mm |
| Horizontalen Rutschen | 345mm |
| Flexioun/ Reflexioun | Kombinatiounsoperatioun |
| Röntgenplat | Optional |
| Kontrollpanel | Standard |
| Elektromotorsystem | Jiecang |
| Spannung | 220V/110V |
| Frequenz | 50Hz / 60Hz |
| Leeschtungsfäegkeet | 1,0 kW |
| Batterie | Jo |
| Matratz | Memory Matratz |
| Haaptmaterial | 304 Edelstahl |
| Maximal Ladekapazitéit | 200 kg |
| Garantie | 1 Joer |
Standard Accessoiren
| Nee. | Numm | Quantitéiten |
| 1 | Anästhesie-Bildschierm | 1 Stéck |
| 2 | Kierperënnerstëtzung | 1 Puer |
| 3 | Aarmënnerstëtzung | 1 Puer |
| 4 | Schëllerënnerstëtzung | 1 Puer |
| 5 | Beenënnerstëtzung | 1 Puer |
| 6 | Foussënnerstëtzung | 1 Puer |
| 6 | Nierbréckgrëff | 1 Stéck |
| 7 | Matratz | 1 Set |
| 8 | Befestigungsklemme | 8 Stécker |
| 9 | Laang Befestigungsklemme | 1 Puer |
| 10 | Fernbedienung | 1 Stéck |
| 11 | Stroumleitung | 1 Stéck |