Den elektreschen Operatiounsdësch TDY-1 benotzt en elektresche Stossstangmotorbetriebssystem, fir sécherzestellen, datt verschidde Haltungsanpassunge während der Operatioun duerchgefouert kënne ginn, dorënner den Dësch hiewen, no vir an no hannen kippen, no lénks a riets kippen, d'Réckplack klappen an transléieren.
Dësen multifunktionellen elektreschen Operatiounsdësch ass gëeegent fir verschidde Chirurgie, wéi Bauchchirurgie, Gebuertshëllef, Gynäkologie, HNO, Urologie, Anorektal an Orthopädie, etc.
1. Verfügbar an der Röntgenscannung
Den PFCC-Dësch kann fir Röntgenscannen während Operatiounen benotzt ginn. Den elektreschen Operatiounsdësch vum TDY-1 kann iwwer 300 mm verréckelt ginn, wat eng gutt Perspektivfläch fir den C-Barm während der Operatioun bitt, a kann mat Röntgenfilmkëschte benotzt ginn.
2. Optional Duebelkontrollsystem
De Handcontroller an déi optional Panelsteierung bidden duebele Schutz fir Chirurgie.
3. Agebaute nofëllbar Batterie
Den elektreschen Operatiounsdësch TDY-1 ass mat enger héichperformanter nofëllbarer Batterie ausgestatt, déi de Besoin vu 50 Operatiounen erfëlle kann. Gläichzäiteg huet en eng Wiesselstroumversuergung fir elektresch Energie ze liwweren an maximal Sécherheet ze garantéieren.
4. Agebaute Nierbréck
Agebaute Lendebréck, praktesch fir Dokteren fir Galle- a Nierenoperatiounen duerchzeféieren
Parameteren
| Modellartikel | TDY-1 Elektreschen Operatiounsdësch |
| Längt a Breet | 2070mm*550mm |
| Héicht (erop an erof) | 1000mm/ 700mm |
| Kappplack (erop an erof) | 45°/ 90° |
| Réckplack (uewen an ënnen) | 75°/ 20° |
| Beenplack (erop /erof / no baussen) | 15°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ëmgekéierte Trendelenburg | 25°/ 25° |
| Lateral Neigung (Lénks a Riets) | 15°/ 15° |
| Nierbréckerhéijung | ≥110mm |
| Horizontalen Rutschen | 300mm |
| Flexioun/ Reflexioun | Kombinatiounsoperatioun |
| Röntgenplat | Optional |
| Kontrollpanel | Standard |
| Elektromotorsystem | Jiecang |
| Spannung | 220V/110V |
| Frequenz | 50Hz / 60Hz |
| Leeschtungsfäegkeet | 1,0 kW |
| Batterie | Jo |
| Matratz | Memory Matratz |
| Haaptmaterial | 304 Edelstahl |
| Maximal Ladekapazitéit | 200 kg |
| Garantie | 1 Joer |
Standard Accessoiren
| Nee. | Numm | Quantitéiten |
| 1 | Anästhesie-Bildschierm | 1 Stéck |
| 2 | Kierperënnerstëtzung | 1 Puer |
| 3 | Aarmënnerstëtzung | 1 Puer |
| 4 | Schëllerënnerstëtzung | 1 Puer |
| 5 | Beenënnerstëtzung | 1 Puer |
| 6 | Foussënnerstëtzung | 1 Puer |
| 6 | Nierbréckgrëff | 1 Stéck |
| 7 | Matratz | 1 Set |
| 8 | Befestigungsklemme | 8 Stécker |
| 9 | Laang Befestigungsklemme | 1 Puer |
| 10 | Fernbedienung | 1 Stéck |
| 11 | Stroumleitung | 1 Stéck |