1.Ultra-niddreg Positioun
Déi minimal Héicht vum ophthalmologeschen Operatiounsdësch kann op 500 mm agestallt ginn. Dat bekannt elektromagnetescht Undriffssystem ass stabil, zouverlässeg a geräischfräi während dem Betrib. Et ass déi bescht Wiel fir ophthalmologesch an HNO-Chirurgie.
2.Ofnehmbar Kappplack
Déi eraushuelbar Kappplack ass einfach mat engem mechanesche Gang ze kontrolléieren.
Den konkaven Design an der Mëtt vum Kappendkëssen erfëllt den ergonomeschen Ufuerderungen.
3. Breet Uewerfläch
D'Uewerflächebreet kann 550 mm erreechen, sou datt de Patient méi bequem drop leie kann
4. Flexibele Foussschalter
De Wénkel vun der Réckplack an der Beenplack kann iwwer de Foussschalter ugepasst ginn, wat fir den Dokter praktesch ass, d'Positioun vum Patient während der Ophthalmologieoperatioun op déi idealst Positioun unzepassen.
5. Bléieblatbrems
Mechanesch Pedalbremsen si méi séier, praktesch, sécher a zouverlässeg.
6. Optional Dokterstull
Den Dokterstull kann d'Aarmstützen, d'Réckstützen an d'Sëtzhéicht astellen.
Parameteren
| Modellartikel | TDG-2 Elektreschen ophthalmeschen Operatiounsdësch |
| Längt a Breet | 2080mm * 550mm |
| Héicht (erop an erof) | 700mm / 500mm |
| Kappplack (erop an erof) | 45°/ 90° |
| Réckplack (uewen an ënnen) | 45°/ 20° |
| Beenplack (erop an erof) | 45°/ 20° |
| Horizontalen Rutschen | 300mm |
| Elektromotorsystem | Jiecang |
| Spannung | 220V/110V |
| Frequenz | 50Hz / 60Hz |
| Leeschtungsfäegkeet | 1,0 kW |
| Batterie | Jo |
| Matratz | Memory Matratz |
| Haaptmaterial | 304 Edelstahl |
| Maximal Ladekapazitéit | 200 kg |
| Garantie | 1 Joer |
Standard Accessoiren
| Nee. | Numm | Quantitéiten |
| 1 | Infusiounsstang | 1 Set |
| 2 | Aarmbrett | 1 Puer |
| 3 | Instrumententablett | 1 Set |
| 4 | Befestigungsklemme | 1 Set |
| 5 | Matratz | 1 Set |
| 6 | Foussschalter | 1 Set |