Den TDG-1 elektreschen Operatiounsdësch huet fënnef Haaptaktiounsgruppen: elektresch verstellbar Bettflächehiewen, no vir an no hannen Kippung, lénks a riets Kippung, Réckplackehiewen a Brems.
Schéint Ausgesinn, Kierper, Basis, Hiewsail a Säiteschinne vun dësem elektresche Betribssystem sinn all aus héichwäertegem Edelstol gemaach, mat héijer Finish, Korrosiounsbeständegkeet an héijer mechanescher Stäerkt.
Intelligent Upassung vu verschiddene Positioune vum elektreschen Operatiounsdësch, mat enger Knäppchesteierung. Et benotzt den elektreschen Aktuator vu LINAK, deen roueg, präzis a mat niddrege Ënnerhaltskäschten ass. Grouss Raddesign, roueg an anti-seismesch Dekompressioun.
Dësen elektreschen Operatiounsdësch ass gëeegent fir verschidden Operatiounen, wéi Bauchchirurgie, Gebuertshëllef, Gynäkologie, HNO, Urologie, Anorexie an Orthopädie, etc.
1.AnéngulärAUpassungenwmatGas SPréng
Souwuel d'Gelenker vun der Réckplack wéi och vun der Beenplack vum elektreschen Operatiounsdësch TDG-1 si mat Gasfederzylinder-Ënnerstëtzungsstrukturen ausgestatt, déi verschidden Upassunge sanft, roueg a vibratiounsfräi maachen, wärend se d'Gelenkstruktur effektiv schützen an de Patient virum Fallen verhënneren.
2.LINAK Elektresche Linearaktuator
D'Benotzung vun enger elektrescher Drockstang eliminéiert d'Noutwennegkeet fir d'Medizinpersonal, d'Positioun vum Operatiounsdësch manuell ze kontrolléieren. Et ass nëmmen néideg, d'Fernbedienung ze halen, wat einfach a schafftspuerend ass. Am Verglach mat der Ënnerhaltskäschten no dem Verkaf vum hydrauleschen Operatiounsdësch reduzéiert den elektreschen Operatiounsdësch och d'Käschten no dem Verkaf däitlech. Wärend dem Astellungsprozess kann déi elektresch Drockstang méi präzis positionéiert ginn, an den Astellungsprozess ass extrem roueg.
3. Y-Typ Basis
D'Bettbasis huet en Y-fërmegen Design, deen net nëmmen dem ergonomeschen Design entsprécht, d'Stabilitéit vum elektreschen Operatiounsdësch verbessert, mä och méi fräie Beenraum fir d'Medizinescht Personal bitt, sou datt d'Medizinescht Personal dem Patient méi no kënnt.
4. Villfälteg Accessoiren
Ausgestatt mat Schëllergurten, Handgelenkgurten, Beengurten a Kierpergurten, fir sécherzestellen, datt Patienten ënner Vollnarkose während der Operatioun net falen. D'Beenplacken, d'Aarmstëtzen, d'Kierperstëtzen an d'Beenstëtze sinn all mat Memory-Schaum-Polster ausgestatt, fir de Komfort vun der Operatioun an déi normal Zirkulatioun vu Kierperflëssegkeeten während der Operatioun ze garantéieren.
5. L.méi grouss Caster Design
D'Basis vum mechaneschen elektreschen Operatiounsdësch ass mat grousse Rollen (Duerchmiesser≥100mm), wat flexibel ze beweegen ass. D'Rieder ginn erop beim Bremsen, de Bettbasis ass a festem Kontakt matde Buedem, an d'Stabilitéit ass gutt.
6. Agebaute Batterie
Am Fall vun engem Stroumausfall kann déi agebaute Batterie 50 Operatiounen ënnerstëtzen.
PParameter
| ModellArtikel | TDG-1 Elektresch Operatiounstabell |
| Längt a Breet | 2050mm * 500mm |
| Héicht (erop an erof) | 890mm/ 690mm |
| Kappplack (erop an erof) | 60°/ 60° |
| Réckplack (uewen an ënnen) | 90°/ 17° |
| Beenplack (erop /erof / no baussen) | 30°/ 90°/ 90° |
| Trendelenburg/Ëmgekéierte Trendelenburg | 25°/ 11° |
| Lateral Neigung (Lénks a Riets) | 20°/ 20° |
| Nierbréckerhéijung | ≥110mm |
| Flexioun/ Reflexioun | Kombinatiounsoperatioun |
| Kontrollpanel | Optional |
| Elektromotorsystem | Linak |
| Spannung | 220V/110V |
| Frequenz | 50Hz / 60Hz |
| Leeschtungsfäegkeet | 1,0 kW |
| Batterie | Jo |
| Matratz | Memory Matratz |
| Haaptmaterial | 304 Edelstahl |
| Maximal Ladekapazitéit | 200 kg |
| Garantie | 1 Joer |
SStandard Accessoiren
| Nee. | Numm | Quantitéiten |
| 1 | Anästhesie-Bildschierm | 1 Stéck |
| 2 | Kierperënnerstëtzung | 1 Puer |
| 3 | Aarmënnerstëtzung | 1 Puer |
| 4 | Beenënnerstëtzung | 1 Puer |
| 5 | Nierbréckgrëff | 1 Stéck |
| 6 | Matratz | 1 Set |
| 7 | Fernbedienung | 1 Stéck |
| 8 | Stroumleitung | 1 Stéck |