LEDD500700C+M bezitt sech op eng Duebelkuppel-LED-Operatiounssallluucht.
E agebaute Kamerasystem an en externen hänkege Monitor kënne fir Trainingszwecker benotzt ginn. Dëst erméiglecht d'Iwwerwaachung an d'Opzeechnung vun Operatiounen.
■ Bauch-/allgemeng Chirurgie
■ Gynäkologie
■ Häerz-/Gefäss-/Brustchirurgie
■ Neurochirurgie
■ Orthopädie
■ Traumatologie / Noutfall-OP
■ Urologie / TURP
■ Entzündung/ Ophthalmologie
■ Endoskopie Angiographie
1. Kamerasystem
Agebaute Kamera, kee Grond fir se mat engem anere Set Äerm opzehänken.
2. Dës Operatiounssallluucht erfaasst a liwwert Biller mat héijer Geschwindegkeet an héijer Qualitéit. Dank dem 10x opteschen Zoom kënnen d'Biller aus all Aspekter gekuckt ginn.
3. Dës Operatiounssallluucht kann och d'Operatioun ophuelen. Si kann fir Trainings- a Studiezwecker benotzt ginn.
Iwwerwaachungssystem
1. Duerch d'Iwwerdroung vun der Operatioun kann d'LEDD500700C+M Operatiounsraumluucht et dem Klinikpersonal erlaben, Äre Fortschrëtt ze verfollegen, ouni dat sterilt Feld ze stéieren.
2. D'Operatiounssallluucht mat agebauter Kamera a Monitor bitt eng weider Vue vun uewen op de chirurgesche Kapp, sou datt Äert chirurgescht Team chirurgesch Prozedure weltwäit deele kann.
Parameters:
| Kamera | |
| Opléisung | 210 Megapixel 1920 (H) x 1080 (V) |
| Kommunikatiounsmodus | RS232 |
| Kommunikatiounsprotokoller | HITACHI / SONY VISCA |
| Stecker | LVCMOS-36pFPC (YCbCr 4:2:2) Kompatibilitéit 110/LVDS 30P |
| Sensortyp | 1/2,9" CMOS/ 1/3" CMOS |
| Scanmodus | Progressiven Scan |
| Dag- an Nuechtsystem | Faarf/Schwaarz-Wäiss/Automatesch |
| Minimal Beliichtung | Faarf: 0,1 Lux schwaarz a wäiss: 0,01 Lux |
| Synchroniséierungsmodus | inter-synchron |
| Videoausgang | digitales Signal |
| Signalverhältnis (SNR) | ≥50dB (AGC AUS) |
| Lëns | |
| IRCUT | IRCUT Duebelfilter automatesch Schaltung |
| Optesch Lënsen | 10x f=5mm~50mm |
| Feldwénkel | H:51,8°(W)~5,86°(T) V:39,1°(W)~4,4°(T) |
| Funktioun | |
| Beliichtungsmodus | A/M |
| Wäissbalance | Automatesch |
| Fokusmodus | A/M |
| Kontroll kréien | A/M |
| Bildeffekt | Automatesch/Faarf/Schwaarz-Wäiss/Negativ |
| Spigelfunktioun | Ënnerstëtzung (horizontalen Spigel + vertikalen Spigel) |
| Bild-Rollovers | Ënnerstëtzung |
| Breet Dynamik | D-WDR |
| DNR | 2D-DNR |
| elektronesche Verschluss | 1/30s~1/10.000s |
| Kontrastverhältnis | Verstellbar |
| Sättigung | Verstellbar |
| Anti-Niwwel Funktioun | Ënnerstëtzung |
| Marginal | Ënnerstëtzung |
| Generesch Spezifikatioun | |
| Dimensiounen | 38,6 (B) * 41 (H) * 64,6 (L) mm |
| Aarbechtstemperatur/-fiichtegkeet | ﹣10℃~50 ℃, 10% relativ Loftfiichtegkeet ~60% relativ Loftfiichtegkeet |
| Lagertemperatur/Fiichtegkeet | ﹣20℃~60 ℃, 10% relativ Loftfiichtegkeet ~80% relativ Loftfiichtegkeet |
| Stroumversuergung | Gläichstroum 12V ± 10% |
| Stroumverbrauch | 3,5W MAX |
| Nettogewiicht | 110g |
Iwwerwaachung
| Haaptparameter | |
| Écrangréisst | 21,5' |
| Hannergrondbeliichtung Modus | LED |
| Displayberäich | 475,2 mm (B) × 267,3 mm (H) |
| Aspektverhältnis | 16:9 |
| Maximal Opléisung | 1920×1080 |
| Faarf vum Display | 16,7 Milliounen |
| Pixel-Pitch | 0,2475(H)×0,2475(V) |
| Luminanz | 300 cd/㎡ |
| Bildkontrast | 1500:1 |
| Betrachtungswénkel | 850/850/750/650 |
| Reaktiounszäit | 8MS |
| Feldfrequenz | 50Hz,60Hz,70Hz |
| Input an Output | |
| SDI-IN | 1 |
| SDI OUT | 1 |
| AV-IN | 22 (2×BNC) |
| AV-AUSGANG | 1 |
| S-VIDEO | 1 |
| VGA-Input | 1 |
| HDMI-Input | 1 |
| YPbPr/YCbCr-Input | 3(3×BNC) |
| RS232 Input (optional) | 1 |
| Audioeingang | 1 |
| Audioausgang | 1 |
| Faarfsystem | PAL / NTSC / SECAM |
| OSD | |
| Sprooch | Chinesesch/Englesch/Franséisch/Däitsch/Italienesch/Spuenesch/ |
| Stroumversuergung | |
| Kraaft | Gläichstroum 12V,50/60Hz |
| Pmax | 35W-55W |
| Standby-Stroumversuergung | 5W |